У Києві завершився Осінній Кубок Ліги Брендів 2020 по футзалу!

У неділю, 25 жовтня, в спортивному залі   вул. Дорогожицька, 1 (Арена Ліги Брендів) пройшли фінальні ігри передсезонного турніру з футзалу.

Після тривалої паузи Осінній кубок Ліги Брендів 2020 зібрав шість команд-учасників: «Армія», «SEAPS», ФК«Арей» СМТ. Коцюбинського, «EVO», МФК "УК"  і «ДОБРОБУТ». Турнір проходив по неділях 18 і 25 жовтня, технічним партнером турніру виступила компанія - Kelme.ua

Про формат турніру

Футзальним командам на Осінньому Кубку належало пройти два етапи. Груповий раунд, де шість команд були розведені жеребом на дві підгрупи, визначав подальший шлях команд на стадії плей-офф. Кращі дві команди з груп А і Б проходили в півфінал, де вони мали змагатися за головний приз, в той час як на дві команди, що зайняли третє місце очікувала битва у втішному фіналі за Малий кубок.

Про атмосферу

На поєдинки команди приїхали разом з родинами і друзями, які активно підігрівали атмосферу турніру протягом усього ігрового дня! Багато фанатів радували око командною символікою: банерами, футболками та кепками, прапорцями та іншої атрибутикою. Безумовно, все це в комплексі з гучною підтримкою створювало справжню атмосферу свята футболу!

Про поєдинки. Група А

Дебютний матч відразу розігрів всіх присутніх глядачів. «SEAPS» в групі А зустрічалися з «EVO». Уже в першому таймі «SEAPS» двічі розписалися в чужих воротах, коли забивали Гуць Володимир і Балашов Антон. «EVO» не опустив руки, завдяки чому до перерви відіграли два голи, перший тайм 2: 2. У другому ж таймі «SEAPS» забили ще три голи встановивши рахунок 5: 2.

У другому матчі не пощастило вже колективу МФК" УК " і, оскільки «EVO» став діяти першим номером з перших хвилин поєдинку. У «EVO» активними діями в атаці виділявся Двірник Максим, який в одному з епізодів відібрав м'яч на чужій половині поля і відкрив рахунок в матчі! У першому таймі перевага була на боці «EVO», рахунок 3: 0. Другий тайм пройшов більш рівно, команди грали у відкритий футбол МФК "УК" вдалося забити чотири голи і скоротити відставання, але цього виявилося недостатньо. Підсумковий рахунок 6: 4 на користь «EVO».

В останній зустрічі групи А МФК "УК" зустрічалися з «SEAPS». Зі стартових хвилин МФК "УК" створила серйозний пресинг на оборону суперника. Домбровський Денис забиває гол вже на 3 хвилині. У другій половині першого тайму «SEAPS» вдалося вирівняти гру забивши два голи, рахунок 2: 2. У другому таймі володіючи перевагою, «SEAPS» стали діяти від оборони, завдяки чому рахунок тільки збільшувався. В результаті SEAPS перемагає з рахунком 5: 3

У підсумку, «SEAPS» з 6 пунктами вийшли в півфінал з першого місця, за ними з 3 очками розташувався колектив «EVO», а МФК" УК " належало бій за Малий кубок.

Про поєдинки. Група Б.

Група Б для «Армія» не стала серйозною перешкодою на шляху до стадії півфіналів. Хлопці впевнено розібралися зі своїми опонентами. Спочатку їм вдалося з комфортним результатом обійти ФК« Арей »СМТ. Коцюбинського. У другій грі пресингуючи з перших хвилин гри Армія не залишила шансів «ДОБРОБУТ», підсумковий рахунок 8: 2.

Не пощастило колективу «ДОБРОБУТ» і в третьому матчі групи Б оскільки ФК« Арей »СМТ. Коцюбинського став пресингувати з перших хвилин поєдинку. У ФК« Арей » активними діями в атаці виділявся Шевчук Віталій, який і відкрив рахунок в матчі! Не дивлячись на перевагу суперників гравці «ДОБРОБУТ» не здавалися до фінального свистка, підсумковий рахунок 8: 2 на користь ФК« Арей »СМТ. Коцюбинського»

У підсумку, «АРМІЯ» голосно заявили про себе і з 6 пунктами пройшли в півфінал. За ними з 3 очками в активі в 1/2 Осіннього кубку Ліги Брендів пройшов колектив ФК« Арей »СМТ. Коцюбинського. На третьому місці розташувалися представники «ДОБРОБУТ».

Вирішальні протистояння

В основному розіграші пройшли досить гарячі півфінальні зустрічі. У першій, «SEAPS» впевнено переміг в матчі проти ФК «Арей» СМТ. Коцюбинського. У складі «SEAPS» хочеться відзначити Юрченко Сергія який відзначився трьома забитими м'ячами. Підсумковий рахунок 6:1

У паралельному матчі «АРМІЯ» підтвердили статус фаворита, повністю розгромивши втомлений колектив «EVO», дубль Базаленко Юрій і Бородаєнко Артем і влучні удари інших учасників команди подарували команді путівку в фінал - 9: 3.

У матчі за «бронзу» зійшлися ФК «Арей » СМТ. Коцюбинського з «EVO», де першим пощастило більше. Незважаючи на стартовий натиск від суперника, хлопці зберегли ворота в недоторканності і грамотно розподілили сили на весь поєдинок. Поступово, у ФК «Арей» СМТ. Коцюбинського стали виникати моменти для взяття воріт. На 4 хвилині Шевчук Віталій відкрив рахунок в матчі. «EVO» не були настільки активними на полі, позначилася втома на гравцях. Граючи від оборони «Арей» раз по раз реалізовував контратаки, завдяки чому і вирішилася доля бронзових нагород - 5: 0.

У фіналі ж після сенсаційного проходу з 1/2 виявилися «АРМІЯ», які мали встояти у натиску команди «SEAPS». Конструктивні дії на полі все ж взяли своє. Влучний постріл Старосвідского Олега дозволив «SEAPS вийти вперед ще в першому таймі. Хлопцям з «АРМІЯ» було вкрай складно діяти за таким сценарієм. Правда, свій гол хлопці в другому таймі знайшли, на 37 хвилині відзначився Чехун Олексій. На жаль, на той час «SEAPS» зусиллями Старосвідскіого Олега і Балашова Антона вже вели з рахунком 3: 0. «АРМІЯ» не вистачило часу що б відігратися, підсумковий рахунок - 3: 1!

Перемогу в Осінньому кубку ЛІГИ БРЕНДІВ 2020 по футзалу 2020 заслужено здобула команда «SEAPS». АРМІЯ - срібні призери, бронзу завоювала - «Арей» СМТ. Коцюбинського.

Бородаєнко Андрій «АРМІЯ» був удостоєний звання Кращого бомбардира турніру - 5 м'ячів. Кращим воротарем організатори визнали Якименко Євгенія з «SEAPS», а титул Кращого гравця дістався Лукашуку Олександру, який виступав за «АРМІЯ». Всі переможці в номінаціях отримали подарунки від технічного партнера Ліги Брендів - Kelme.ua.

Свято футзалу вдався. Після настільки довгої перерви команди і глядачі отримали масу позитивних емоцій, зуміли поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці і з нетерпінням чекають нових баталій на футбольних полях!