На вихідних завершився, мабуть, найочікуваніший футзальний турнір в історії Ліги Брендів. Так, на початку року глобальний карантин закрив всіх по домівках, про футбол можна було тільки мріяти. І ось, як тільки в Києві міська влада послабила обмеження – гравці згадали, що таке радість від улюбленої гри і почали активно готуватися до сезону. І в червні стартував Summer Football Championship 2020.

На ці літні змагання 12 команд були об’єднані єдиною метою – перемогти і отримати задоволення від гри. Матчі були багатими не забиті голи, рекордним з яких став поєдинок Глобус Банка проти Dixi_Center – 12:5!

Спочатку, дві групи суперників зіграли Відбірковий етап змагань. Так, за його результатами в трійці найкращих групи А опинилися Сталь (15 очок), Епіцентр К6 (9 очок) і Грассер (9 очок). В іншій групі лідерство посіла команда Агромат (15 очок), за ними слідом Сталекс (12 очок) та Біличі-Арей (7 очок). Відповідно, топ-3 проходили до Вищої ліги, а решта учасників – до Першої.

Якщо говорити про Першу лігу, то Глобус Банк вразив своєю високорезультативною грою. Команда перемогла в 5 з 5 ігор, з різницею голів 38-8. Далі з рівною кількістю балів, по 9, але кращою різницею в очній дуелі розмістилися Kyiv Smart Devices та Збірна будівельників України (матч між ними завершився з рахунком 6:3 на користь перших). Далі, з двома перемогами над розмістився бойовий колектив Софтком, а от, Levi9 та Dixi_Center вразили бажанням і прогресом з туру в тур, однак до призових місць так і не дісталися.

У Вищій лізі було багато майстрів столичного футзалу, й одразу було важко визначити фаворита. Звичайно, заслужено здобула 1 місце в групі команда Грассер. 4 перемоги з 5 і тактична нічия з Агроматом 4:4 – ідеальний результат для перемоги. Що стосується господарів поля, то Агромат стрімко набирав очки, однак дві нічиї – попередньо згадана, та 0:0 з Епіцентром К6 – сплутали карти. Тим не менш, команда одноосібно посіла 2 місце Вищої ліги. Нарешті, бронзу заслужив колектив Сталекс, який упевнено розібрався з прямими конкурентами, однаек лідерам боротьбу по рахунку не нав’язав. На четвертому місці фінішувала Сталь, а от Епіцентр К6 , незважаючи на ефектний футбол, збирав невдачу за невдачею, а тому лише 2 нічиї та 2 набраних бали, хоча по грі заслуговували на більше. Нарешті, Біличі-Арей – команда, яка здобула неоціненний досвід, що безумовно допоможе в майбутньому.

Остаточні результати стали відомі лише цих вихідних. Тоді ж команди й були нагороджені командними та індивідуальними призами. Якщо говорити за останні, то результат наступний:

Вища ліга

Кращий воротар – Віктор Садчиков, Грассер

Кращий гравець – Віталій Мельник, Сталекс

Кращий бомбардир – Олег Здановський, Агромат

Перша ліга

Кращий воротар – Олексій Срібний, Kyiv Smart Devices

Кращий гравець – Олександр Севериненко, Глобус Банк

Кращий бомбардир – Микола Демченко, Глобус Банк

Відзначимо одного з партнерів турніру, компанію SEAPS, котра професійно підійшла до нагородження і вручила названим гравцям пам’ятні дипломи – виготовлені ексклюзивно з декоративного дзеркала власної марки.

Отож, командний залік наступний:

Саме таким яскравим і багатим на голи був Summer Football Championship від Ліги Брендів. Знаємо й зробимо усе для того, щоб від наступного турніру, який розпочнеться вже скоро, всі також були в захваті. Тож, до зустрічі на футболі!

Фото церемонії нагородження:

https://photos.app.goo.gl/MCva6SVf23x5R8hZ8